czwartek, 11 sierpnia 2016

WIELKA PAKA I POCZTÓWKI

1.

* kalendarz
* koszulka
* torba
* pendrive
* książka
* płyta
* informator
* 2 smycze
* 2 długopisy

2. GMINA CHRZANÓW

* foldery
* pocztówka
* długopis
* smycz

Gmina Chrzanów zajmuje powierzchnię 79,44 km2. Tworzy ją miasto Chrzanów (38,32 km2) oraz sołectwa (41,12 km2) Balin, Luszowice, Pogorzyce, Płaza, Źrebce i Okradziejówka. Chrzanów graniczy z gminami: Jaworznem, Trzebinią, Libiążem, Babicami i Alwernią.
Pod względem położenia geograficznego gmina zlokalizowana jest w południowej części Polski, w województwie małopolskim, na pograniczu Wyżyny Śląskiej i Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, na małym grzbiecie jurajskim u wylotu Rowu Krzeszowickiego, nad lewym dopływem Wisły - rzeką Chechło.

3. MALINOWY DWÓR

* informator
* 2 długopisy
* 3 balony ( 2 ukradł mi brat) 

Hotel Medical Spa Malinowy Dwór położony w górskiej miejscowości uzdrowiskowej Świeradów - Zdrój to kameralny, czterogwiazdkowy obiekt noclegowy, należący do sieci Malinowe Hotele, lidera obiektów rehabilitacyjno-wypoczynkowych Medical & Resort SPA w Polsce. Elegancko wyposażony obiekt posiada 68 pokoi, w tym Apartamenty i pokoje typu Superior. 
Podczas pobytu oferujemy Gościom możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu: balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz kuracji w postaci uzdrawiających kąpieli w najsilniejszej na świecie leczniczej wodzie siarczkowej, pochodzącej ze źródła „Malina” w Solcu - Zdroju. 
Obok oferty Centrum Rehabilitacji zachęcamy do odwiedzenia największego w rejonie Centrum SPA w górach, gdzie w dziesięciu profesjonalnie wyposażonych gabinetach zapewniamy szeroki wybór zabiegów upiększających i relaksacyjnych na twarz, ciało oraz włosy z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych znanych i lubianych marek oraz firmowych Balneokosmetyków.
Na ponad 500 m2 strefy Wellness gwarantujemy Państwu odprężenie w dużym basenie z wodą źródlaną z systemem hydromasaży, kompleksie saun, zewnętrznym jacuzzi na tarasie z panoramą Pogórza Izerskiego oraz pokoju relaksu – tepidarium.

4. GMINA KURÓW

* Pocztówki

Gmina Kurów zajmuje obszar 101 km2 i liczy 8 263 mieszkańców. Leży w środkowo-zachodniej części województwa lubelskiego, u zbiegu dróg z Lublina do Warszawy i Radomia. Przez południową część gminy przebiega także linia kolejowa łącząca Lublin z Warszawą i Radomiem.
Krajobraz gminy jest dość zróżnicowany - północny jej fragment leży na lekko falistej częściowo zalesionej morenowej Równinie Lubartowskiej, rozciętej dolinami rzecznymi Kurówki i jej dopływu - Bielkowej. Fragment południowy natomiast znajduje się w obszarze Płaskowyżu Nałęczowskiego silnie pofałdowanego z dużą ilością wąwozów lessowych.

5. GMINA GODKOWO

* pocztówka
* pin

Godkowo (daw. gmina Dobry) - gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie elbląskim.
Gmina jest położona w dwóch mezoregionach: północna na Równinie Warmińskiej, a południowa na Pojezierzu Iławskim. Najwyższym punktem w gminie jest wzgórze morenowe Czubatka (169 m n.p.m.) na zachód od wsi Ząbrowiec. Przez obszar gminy przepływają:Wąska, Dobrska Struga, Pasłęka. Na jej terenie znajdują się także 2 jeziora:Zimnochy i Okonie.

6. Pocztówka

7. Pocztówka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz