poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Dzisiejsze :)

1.TERMY BUKOVINA TATRZAŃSKA

* 3 ołówki
* Smycz
* Brelok z latarką
* Pendrive
* 2 odblaski
* Informator

Magiczne miejsce wprost u podnóża Tatr! Pozwól sobie na wypoczynek i zabawę w Termach BUKOVINA z widokiem na Tatrzański Park Narodowy, z dala od miejskiego zgiełku.
W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W każdym z nich możesz cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38C.
Skorzystasz tu z licznych saun i łaźni parowych, w których znajdziesz chwilę tylko dla siebie. Czekają tu na Ciebie również fantastyczne jacuzzi i setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

____________________________________________

2. MYJNIA BKF

* Termos
* Długopis

Jesteśmy producentem myjni bezdotykowych, urządzeń wysokociśnieniowych oraz systemów mat wejściowych. Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu związanego ze sprzątaniem. Dotychczasowe działania pozwoliły nam osiągnąć znaczącą pozycję w branży i naszym dążeniem jest ugruntowanie tej pozycji wśród dotychczasowych i potencjalnych klientów na rynku krajowym i zagranicznym.
Nadrzędnym celem firmy jest dostarczanie klientom nowoczesnych wyrobów wysokiej jakości, spełniających ich oczekiwania.

Cel ten chcemy osiągnąć poprzez:

ciągłe udoskonalanie oferowanych produktów i usług,
ciągłe udoskonalanie procesów zachodzących w firmie,
tworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska pracy,
edukację i podnoszenie kwalifikacji kadry,
zapewnienie możliwie najwyższych dochodów dopasowanych do warunków rynkowych,
dywersyfikację źródeł utrzymania tak, aby zapewnić płynność finansową i stabilną sytuację firmy.
W oparciu o powyższe założenia kierownictwo firmy ustanawia konkretne cele jakościowe do realizacji w następnych okresach planistycznych. Cele te mają pomóc w ocenie i udoskonalaniu kroków mających na celu realizację polityki jakości.

____________________________________________

3. APLAUZ

* Katalog
* List
* Informator
* Smycz


Aplauz Sp. z o. o. jest renomowanym dostawcą profesjonalnych rozwiązań audio.
Firma powstała we wrześniu 2003 roku jako nowy projekt osób związanych z rynkiem profesjonalnych rozwiązań audio oraz instrumentów muzycznych. Zaczynaliśmy skromnie od okablowania audio i wideo, znanej z rynku teleinformatycznego, amerykańskiej firmy Belden oraz poszukiwanych, wysokiej jakości złącz audio i wideo australijskiej marki Amphenol. Dziś nasza działalność obejmuje wszystkie etapy obsługi profesjonalnego rynku audio i rynku muzycznego:

dystrybucję i sprzedaż produktów marek wymienionych obok;
kompleksowe rozwiązania audio, obejmujące projekt, instalację, konfigurację, szkolenie i serwis w zakresie: systemów nagłośnieniowych, prezentacyjnych, konferencyjnych, systemów do tłumaczeń, systemów informacyjnych.
Selekcjonując produkty staramy się utrzymać jakościowy profil firmy. Wybieramy więc producentów, którzy utrzymują bezdyskusyjnie najwyższą jakość produktów, jednocześnie skutecznie rywalizując cenowo. Spośród ich oferty wybieramy tylko takie produkty, które utrzymują rzeczywistą przewagę jakościową i technologiczną, a także utrzymują się w realistycznych przedziałach cenowych. Ta konsekwencja pozwala nam zachować pewność, że nasi klienci oraz kooperanci otrzymują najlepsze i najbardziej użyteczne rozwiązania,odpowiadające ich możliwościom budżetowym.

Wszystkie projekty realizujemy przez własny zespół specjalistów, w bliskiej współpracy z lokalnymi instalatorami i partnerami handlowymi. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze liczyć na bezpośrednie wsparcie przedstawiciela producenta oraz bliskość serwisu wykonawczego.

____________________________________________

4. POCZTÓWKA Z ROSJI 


____________________________________________

Dziękuję :)

1 komentarz:

  1. Czy za paczkę termy bukowina płaciłaś ? bo dziś mi przyszło ale nie odebrałam

    OdpowiedzUsuń