sobota, 27 sierpnia 2016

Wczorajsze dwie koperty :)

1. MERCEDES-BENZ

* Przypinka
* Smycz

" Serdecznie witamy w dziale Mercedes-Benz Business Solutions obsługującym klientów biznesowych. Oferujemy rozwiązania "szyte na miarę", służące polepszeniu mobilności Państwa firmy. Kierownikom flot, użytkownikom aut służbowych, osobom prowadzącym samodzielną działalność, lekarzom, prawnikom i architektom proponujemy atrakcyjne warunki handlowe, specjalne wyposażenie dodatkowe, a także indywidualne świadczenia kredytowe, leasingowe i serwisowe. Przewaga nad konkurencją – w biznesie i na drodze.
 Efektywność.
Stając się klientem biznesowym marki Mercedes-Benz zyskują Państwo korzyści nie tylko ekonomiczne. Albowiem marka Mercedes-Benz kieruje się też względami ekologicznymi – wyposażamy nasze samochody w innowacje służące ochronie środowiska, a w produkcji dbamy o oszczędne korzystanie z zasobów naturalnych.
Jednocześnie Państwo oszczędzają swoje osobiste zasoby energii – dzięki przyjemniejszej atmosferze pracy. A wpływa ona decydująco na efektywność pracy w firmie. Optymalny komfort siedzenia oraz systemy ułatwiające manewrowanie i nawigację odciążają kierowcę i zwiększają wydajność jego pracy.
Stosujemy szereg innowacyjnych, współdziałających ze sobą systemów, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nasze systemy bezpieczeństwa i wspomagania potrafią zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom.
Integralnym elementem oferty dla klientów biznesowych jest oczywiście kompleksowa obsługa floty pojazdów Mercedes-Benz: aby mieli Państwo pewność, że firmowe samochody będą poddawane optymalnym przeglądom i konserwacji – a w razie nieprzewidzianych zdarzeń zachowają Państwo mobilność. "

____________________________________

2. FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI " TWÓJ STARTUP"

* Broszura
* 2 długopisy
* 2 smycze

 " Własna firma w 15 minut! Zminimalizuj koszty i ryzko. Za jedyne 250 zł miesięcznie dostajesz wszystko czego potrzebujesz i jeszcze więcej. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam!
KLIK "

____________________________________

Dziękuję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz