sobota, 20 sierpnia 2016

Nowości :)

1. BIURO MARKA JURKA

* Kubek
* 2 notesy
* Odblask
* 2 Smycze
* 4 długopisy w tym 2 w etui


Marek Jurek (ur. 28 czerwca 1960 w Gorzowie Wielkopolskim) – polski polityk.
Poseł na Sejm X i I kadencji (1989–1993) oraz IV i V kadencji (2001–2007), od 2007 prezes Prawicy Rzeczypospolitej, od 2005 do 2007 marszałek Sejmu V kadencji, od 2014 poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2010.
____________________________________________
2. ELBLĄG 

* Informatory, foldery
* Naklejka
* Pocztówka

Elbląg - miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego i gminy wiejskiej Elbląg, ale miasto nie wchodzi w ich skład, stanowiąc odrębną jednostkę samorządu terytorialnego. Od 1992 stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla[4]. Także najniżej położone miasto w Polsce. Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Według danych GUS na dzień 31.12.2014 populacja Elbląga wynosiła 122 368 mieszkańców.
____________________________________________
3. TUREVIO

* Magnesy na lodówkę :D

Firma Turevio ponad 7 lat zajmuje się produkcją magnesów reklamowych i gadżetów magnetycznych.
Wypracowana przez lata doświadczeń technologia produkcji pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktów o konkurencyjnych cenach, zawartych w bogatej ofercie w kategoriach dla turyzmu, firm, czy agencji reklamowych. Stosowane przez Nas procesy produkcyjne pozwalają na dowolne modyfikowanie zamówień. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacjię najtrudniejszych zleceń, przy czym zawsze dotrzymujemy terminowości dostawy. Poza gamą standardowych produktów, firma oferuje również pomoc przy projektowaniu grafiki, a także szeroki pakiet rozwiązań i gadżetów, które staną się narzędziem dobrze poprowadzonej kampanii reklamowej. Profesjonalne podejście, otwartość na Klienta i kreatywność naszego zespołu gwarantują, że produkt finalny spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. 
____________________________________________

4. GMINA CYCÓW

* Foldery
* Smycz
* Długopis
* PIN

Cyców (1930–54 gmina Wiszniewice) – gmina wiejska w województwie lubelskim, w powiecie łęczyńskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie chełmskim.
Siedziba gminy to Cyców.
Według danych z 30 czerwca 2004 gminę zamieszkiwało 7496 osób.
Na obszarze gminy znajduje się rezerwat przyrody Jezioro Świerszczów chroniący jezioro eutroficzne i wiele rzadkich roślin reliktowych występujących na przylegającym do jeziora torfowisku.
____________________________________________

Dziękuję :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz