czwartek, 25 sierpnia 2016

Czwartek - 3 przesyłki :)

1. AMZ KUTNO

* Kubek
* 2 odświeżacze
* 2 smycze
* 2 długopisy

Przedsiębiorstwo AMZ-KUTNO S.A. działające od 1999 roku, specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji zabudów specjalnych samochodów użytkowych. Obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników. Szeroki zakres możliwości produkcyjnych, terminowa i profesjonalna realizacja zamówień, kompetencja załogi i nowoczesna technologia zaowocowała współpracą ze znanymi partnerami.

1999 (Czerwiec) - Powstanie firmy AMZ z ośmioma pracownikami na terenie 3000 m2
2000 (Styczeń) - Wyprodukowano pierwsze 50 ambulansów przy udziale 60 pracowników
2002 - Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2001
2003 - Powstanie Działu Eksportu: pierwsi klienci z Niemiec, Danii, Białorusi oraz Ukrainy
2004 - Uzyskanie certyfikatu AQAP 2110:2003
2005 - Produkcja 602 pojazdów – wliczając 198 opancerzonych pojazdów wojskowych AMZ laureatem nagrody „Business Gazelle”
2007/2008 - Miesięcznik „Forbes” – wyróżnienie i tytuł ‘Diament Forbesa’ 2007/2008
2008 - AMZ otrzymuje certyfikat ISO 14001:2004
2009 - W trzech halach (o powierzchni całkowitej 13.000m2) zostało wyprodukowanych 940 pojazdów przez 394 wykwalifikowanych pracowników
2011 - Nowy produkt AMZ-KUTNO, niskopodłogowy autobus City Smile. Oficjalna prezentacja autobusu miała miejsce w 12 rocznicę powstania AMZ

_________________________________________________

2. PIEŃSK

* 3 pocztówki
* Brelok

Pieńsk – to gmina miejsko-wiejska w województwie dolnośląskim, w powiecie zgorzeleckim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie jeleniogórskim.
Siedziba gminy to Pieńsk.
Według danych z 30 czerwca 2007 gminę zamieszkiwało 9242 osób.
Według danych z roku 2002 gmina Pieńsk ma obszar 110,33 km², w tym:
* użytki rolne: 56%
* użytki leśne: 34% (Bory Dolnośląskie)
Gmina stanowi 13,16% powierzchni powiatu.

_________________________________________________

3. WRAŻLIWI.ORG

* Magnes

 Program Wrażliwi.ORG to unikalna społeczna kampania rekomendacji konsumenckich. Jest naturalną odpowiedzią na szczególną wrażliwość cechującą Polaków i ich zdolność do odczuwania empatii. W osobliwy sposób łączymy ze sobą świat biznesu oraz niekomercyjną działalność społeczną. Poprzez swoje funkcjonowanie przyczyniamy się do poprawy finansowania pożytecznych społecznie i wiarygodnych inicjatyw które niejednokrotnie borykają się z dużymi problemami. Niemniej naszym celem nie jest tylko niesienie pomocy. Funkcjonujemy dwubiegunowo. Drugą, równorzędną stroną naszej działalności jest popularyzacja i utrwalanie odpowiedzialnych społecznie postaw w świecie biznesu. Komercja rządzi się swoimi prawami gdzie rachunek ekonomiczny oraz optymalizacja zysków i strat zawsze stanowią punkt wyjścia dla podejmowanych decyzji. Program Wrażliwi.ORG po raz pierwszy pozwala przełamać ten stereotyp. Udzielamy publicznej rekomendacji wszystkim tym przedsiębiorstwom i instytucjom które pomimo twardych reguł rynku nie zapominają o najbardziej potrzebujących i bezinteresownie wspierają pożyteczne społecznie akcje. Skutecznie utrwalamy w środowisku konsumenckim pozytywny wizerunek takich podmiotów wynikający z ich moralnej postawy.
Pozytywna i wiarygodna opinia na rynku stanowi niebagatelną wartość dodaną gdyż współczesne społeczeństwo coraz częściej dokonuje świadomych wyborów konsumenckich. Obecnie już nie tylko cena stanowi o wyborze usługi lub produktu, ale także wizerunek producenta czy wykonawcy. Coraz częściej słyszy się  o kolejnych mniej lub bardziej skutecznych próbach bojkotu takiej czy innej marki, które szczególnie zyskują na sile dzięki rosnącemu znaczeniu mediów społecznościowych. Opinia społeczna staje się decydującym argumentem który może przesądzić o sukcesie bądź porażce. Program Wrażliwi.ORG wykorzystuje ten coraz bardziej zyskujący na znaczeniu mechanizm socjologiczny – ale tylko w jego pozytywnym zakresie! Nie piętnujemy nikogo i nigdy nie namawiamy do bojkotu. Zamiast tego – promujemy tych którzy swoją postawą dają przykład odpowiedzialności społecznej i dowód własnej wrażliwości. Rekomendujemy konsumentom te marki za którymi stoją przedsiębiorcy cechujący się moralną postawą.  

       Dzięki Programowi Wrażliwi.ORG szlachetna prospołeczna postawa po raz pierwszy staje się również opłacalna i przekłada na realne zyski. Zyskują wszyscy – także Ci którzy potrzebują tego bardziej niż ktokolwiek inny!

_________________________________________________

Dziękuję! :)

1 komentarz: