poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Kilka dzisiejszych przesyłeczek :)

1. UM KOZIENICE

* Kubek

" Kozienice leżą w południowej części województwa mazowieckiego, pomiędzy Warszawą a Radomiem, w dolinie Wisły na granicy jednego z najbogatszych przyrodniczo kompleksów leśnych – Puszczy Kozienickiej. Zachwycają położeniem, ładem przestrzennym oraz zabytkowym Zespołem Pałacowo-Parkowym, w którym znajduje się siedziba Urzędu Miejskiego.
Gmina Kozienice – z miastem będącym siedzibą powiatu - jest gminą o charakterze miejsko-wiejskim. Na jej terenie znajduje się 36 sołectw i 6 komitetów osiedlowych.
Rozwój społeczno-gospodarczy Kozienic od wielu lat charakteryzuje się tendencją wzrostową. Najwyraźniej widać to w obszarze budownictwa i infrastruktury komunalnej. Inwestycje własne – przy wsparciu z funduszy zewnętrznych - pozwoliły uporządkować w 100 % gospodarkę wodno-ściekową, a także w wysokim stopniu Infrastrukturę drogową, oświatową i sportową.
Kozienice potrafią zauroczyć. To bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić. "

______________________________________________

2. UM GOSTYŃ 

* Folder
* Mapa
* Dmuchana piłka plażowa
* Linijka
* Ołówek
* Odblask
* Puzzle
* Przypinka
* Magnes
* List

" Gostyń to miasto tętniące życiem, gdzie z szacunku do wielowiekowej historii, opieką otacza się zabytki i pamięta o bohaterach, ale także dba o kulturę, pielęgnuje tradycje i zwyczaje. Historia dla wielu osób stała się pasją i inspiracją do nowych projektów wzbogacających wiedzę o przeszłości tego miejsca.
Miasto i gmina Gostyń położone są w południowej części województwa wielkopolskiego, na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych:

* droga krajowa nr 12: Dorohusk - Puławy - Kalisz) - Jarocin - Gostyń - Leszno - Głogów - (Łęknica);
* droga wojewódzka nr 434: (Kostrzyn) Kórnik - Gostyń - Rawicz (z Rawicza droga nr 5 do Wrocławia);
* droga wojewódzka nr 308: Nowy Tomyśl - Grodzisk Wielkopolski - Kościan – Kunowo.
Powierzchnia gminy Gostyń wynosi 136,91 km kw., w tym samo miasto Gostyń posiada powierzchnię 10,79 km kw., a tereny wiejskie 126,12 km kw. "

______________________________________________

3. EMOTIVO

* Katalog
* List
* Balon
* Smycz

" Emotivo to ludzie, dla których sporty ekstremalne to prawdziwa życiowa pasja. Robimy to co na prawdę kochamy. Świadczy o tym chociażby NASZ kanał NIEMUL – EXTREME TEAM, w którym testowane są atrakcje, które normalnie dostępne są dla nielicznych. Niektórzy nazwaliby to szaleństwem, dla nas to sposób na życie.

NASZE MARKI: 

Prezentmarzeń

Jest to serwis, który oferuje prezenty w formie niestandardowych atrakcji. Ponad 1500 różnych aktywności do zrealizowania w całej Polsce. Skok ze spadochronem, jazdy superautami, masaże oraz wiele innych sposobów na udany prezent.

GO-RACING

Go-Racing powstał, aby spełniać wszystkie motoryzacyjne marzenia. 42 niesamowite, różnorodne auta czekają na 7 największych torach w całej Polsce. Jazdy po torach, nauka driftu,  czy prowadzenie Formuły 1 to tylko kilka propozycji spośród szerokiej gamy dostępnej na stronie.

Niemul - Extreme Team

Kanał na YouTube dla ludzi kochających mocne wrażenia i dobrą zabawę. Testujemy ekstremalne formy rozrywki i zarażamy pasją do nich innych. Adrenalina to nasz sposób na życie!  "

Zapraszam na stronę emotivo.pl !! :)

______________________________________________

4. UM WOŹNIKI 

* 4 pocztówki
* 2 naklejki

 " Gmina Woźniki jest jedną z ośmiu gmin powiatu lublinieckiego położonego w północno-wschodniej części województwa śląskiego. Pod względem geograficznym gmina zlokalizowana jest na Wyżynie Śląsko – Krakowskiej w makroregionie Wyżyna Wieluńsko – Woźnicka (Próg Woźnicki i Obniżenie Liswarty i Prosny), makroregionie Wyżyna Śląska (Próg Tarnogórski) oraz makroregionie Nizina Śląska (Równina Opolska – Obniżenie Małej Panwi). Przez południowe krańce gminy przepływa rzeka Mała Panew, zbierająca wody z licznych dopływów biorących początek w Progu Woźnickim.

Najwyższym wzniesieniem jest góra Grojec 365 m n.p.m. w Lubszy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Babienica, Kamienica, Piasek, Psary, Czarny Las, Lubsza, Kamieńskie Młyny, Ligota Woźnicka, Dyrdy oraz Woźniki. Gmina położona jest w odległości 50 km od Katowic, 25 km od Częstochowy i 30 km od miasta powiatowego - Lublińca. Zajmuje powierzchnię 127 km2 z czego 35,6 % stanowią lasy. Jest zamieszkiwana przez ok. 9700 mieszkańców. "

______________________________________________

5. AMBASADA PALESTYNY W WARSZAWIE

* Szal
* Różaniec
* Krzyżyk do powieszenia
* Mały krzyżyk 
* 2 zakładki

" Ambasada Palestyny w Polsce (سفارة فلسطين في بولندا) – palestyńska placówka dyplomatyczna mieszcząca się w Warszawie, przy ul. Idzikowskiego 7/9.
Pierwsze przedstawicielstwo Organizacji Wyzwolenia Palestyny, nie mające statusu misji dyplomatycznej, otwarto w Warszawie w 1976. Stosunki dyplomatyczne nawiązano w 1982, zaś w 1989 zmieniono nazwę placówki OWP na Ambasadę Państwa Palestyny. "

______________________________________________

6. POCZTÓWKA Z USA


______________________________________________

DZIĘKUJĘ !! :))))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz