wtorek, 9 sierpnia 2016

KILKA PRZESYŁEK :)

1.

* Podgrzewacz na kubek USB
* Notes - kalendarz 2016
* Notesik
* Odblask
* Brelok z żetonem
* 2 długopisy

2. AUTO WOLA

* Katalog
* Brelok 

Nowoczesny obiekt firmy AutoWola to ponad 400 m2 powierzchni, na której mieszczą się: zbudowany według najnowszych standardów salon sprzedaży, serwis oraz magazyn części zamiennych. Swoim Klientom firma AutoWola gwarantuje profesjonalną i miłą obsługę. Pracownicy firmy doradzą w wyborze samochodu, pomogą w dopełnieniu formalności związanych z ubezpieczeniem nowego samochodu, z uzyskaniem atrakcyjnego kredytu – bez zbędnych, męczących wizyt w banku. Ich profesjonalizm jest wynikiem ciągłego procesu szkolenia organizowanego przez General Motors.

3. 

* Foldery
* Pocztówki

4. ŁAZISKA GÓRNE

* Notes
* Długopis
* Informator

Miasto położone jest w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, 18 km od stolicy woj. śląskiego. Jest jednym z mniejszych miast województwa śląskiego. Położenie geograficzne miasta wyznaczają współrzędne 50 stopni, 7 minut i 50 stopni, 10 minut szerokości geograficznej północnej oraz 18 stopni, 49 minut i 18 stopni, 54 minuty długości geograficznej wschodniej. Miasto zajmuje powierzchnię 20,2 km2, rozciągłość miasta w kierunku południkowym wynosi 5,5 km, a w kierunku równoleżnikowym 5,8 km. Jego kształt przypomina literę W. 
     Powierzchnia terenu jest wyraźnie zróżnicowana, przeważają liczne doliny i pagórki. Są także nowe, powstałe w ciągu dziesięcioleci formy ukształtowania powierzchni, takie jak: hałdy, ugięcia terenu, leje, które są wynikiem działalności przemysłu. W związku z tym z całego terenu miasta wyraźnie oddzielają się jednostki strukturalne znacząco różniące się od siebie funkcjonalnością, tj. zabudową mieszkalną i zlokalizowanym przemysłem. Miasto nie jest podzielone na dzielnice, w świadomości łaziszczan funkcjonuje jednak podział miasta na: Łaziska Górne, Łaziska Średnie i Łaziska Dolne.

5. SEC

* Podkładka pod myszkę
* Identyfikator
* Długopis
* Smycze

Szczecińska Energetyka Cieplna tworzy grupę SEC wraz z należącymi do niej spółkami ciepłowniczymi z Barlinka, Dębna, Łobza, Myśliborza, Połczyna-Zdroju, Słubic i Strzelec Krajeńskich. Każda zajmuje się produkcją i dystrybucją ciepła systemowego w obszarze swojego działania. Wszystkie spółki współpracują z klientami instytucjonalnymi z branż: mieszkalnictwo, handel i usługi, służba zdrowia, administracja, czy przemysł. 
Do obsługi klientów indywidualnych szczeciński SEC powołał spółki A, B, C, D. Klientów, którym ciepło dostarczane jest z sieci ciepłowniczej w Szczecinie, rozliczają SEC A-D, natomiast SEC F i G zajmuje się klientami, którym ciepło dostarczane jest z kotłowni lokalnych.

6.

* Pocztówka z Brukseli


7. 

* Pocztówka znad Morza
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz