piątek, 5 sierpnia 2016

KURIER + LISTONOSZ :)

Pierwsza paczka od: GARMIN 

A co dostałam? 

* Bidon
* Torbę
* Czapkę
* Książkę
* Smycz


O FIRMIE :

Najwyższa trwałość.
Dwa proste słowa, które opisują nasze produkty, naszą firmę, naszą kulturę pracy... i naszą przyszłość. Jako wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, dokładamy starań, aby oferować naszym klientom doskonałej jakości produkty do użytku w samochodach, samolotach i statkach, a także produkty dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które stanowią nieodzowny element życia naszych klientów.

Nasz model biznesowy „pionowej integracji” zakłada, że wszystkie procesy projektowania, produkcji, marketingu i magazynowania są prowadzone wewnątrz firmy, co pozawala nam czuwać nad tempem działań, jakością ich wyników oraz nad oferowaną przez nas obsługą. Nasze proste w obsłudze produkty są poszukiwane nie tylko ze względu na atrakcyjne wzornictwo, doskonałą jakość i najlepszy stosunek wartości do ceny, ale też ze względu na ich innowacyjne funkcje, które ułatwiają życie naszych klientów.

Firma Garmin zatrudnia ponad 11400 pracowników w 50 oddziałach na całym świecie.

Nasza misja
Być silną firmą, która tworzy doskonałej jakości produkty do użytku w samochodach, samolotach i statkach, a także produkty dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które będą stanowić nieodzowny element życia klientów.

Nasza wizja
Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na każdym rynku, na jakim prowadzimy działalność. Chcemy, aby nasze produkty były znane i poszukiwane ze względu na ich atrakcyjne wzornictwo, doskonałą jakość i świetny stosunek jakości do ceny.

Nasze wartości
Podstawą naszej kultury pracy jest szczerość, uczciwość i poszanowanie pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Każdy z pracowników w pełni angażuje się w obsługę klientów i pomoc współpracownikom poprzez utrzymanie wysokich standardów i wypełnianie naszych zobowiązań.

BARDZO DZIĘKUJĘ! :)
_____________________________________________________

Druga przesyłka od : ENERGYLANDIA

A co było w środku? :)

* Plany lekcji 
* Naklejki na zeszyty
* Mapy
* Smycz
* Długopis


Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

ENERGYLANDIA to przede wszystkim największy Park Rozrywki w Polsce! Znajdujemy się w mieście Zator (Małopolska) w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem. Od Wadowic czy Oświęcimia dzieli Nas niespełna 17 kilometrów. Nasi goście spędzają u Nas całe dnie korzystając z blisko 60 atrakcji (dokładnie 57) rozłożonych na 26 hektarach powierzchni. Wśród nich można wyróżnić aż 27 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych. Także 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry) na których codziennie odbywają się różnego rodzaju pokazy artystyczne, pirotechniczne czy wizualne (mapping 3D). Na terenie naszego Parku można także znaleźć niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi. Wszystkich lubiących gadżety i pamiątki zapraszamy do aż 9 dedykowanych sklepów. 


Więcej na stronie - KLIK
_____________________________________________________

Trzecia przesyłka od: ARRIVA BUS

Co w niej było? :)

* Plan lekcji
* Rozkład jazdy
* balon
* Odblask
* Ulotki
* Brelok tuchpen i czyścik do telefonuArriva Bus Transport Polska (poprzednia nazwa: Veolia Transport Polska) prowadzi działalność na rynku drogowych przewozów osób w ruchu lokalnym, regionalnym i komunikacji miejskiej od roku 1998. Pierwszy wpis do RHB spółka uzyskała w dniu 4 grudnia 1998r.

Pierwszą inwestycją firmy był zakup udziałów w spółce Rapid Bus Sp. z o.o. w Warszawie, wykonującej drogowe przewozy osób w komunikacji miejskiej i podmiejskiej na terenie aglomeracji warszawskiej. Firma Rapid Bus w toku swojej działalności zmieniła nazwę na Veolia Transport Warszawa.

W ciągu kolejnych lat Grupa powiększała się o kolejne przedsiębiorstwa:

2001 - PKS w Łańcucie, PKS w Sanoku, Zakład Komunikacji Miejskiej w Tczewie

2002 - PKS w Kędzierzynie-Koźlu

2003 - PKS w Sędziszowie Małopolskim, PKS w Brzozowie, PKS w Tczewie

2004 – PKS w Mielcu, PKS w Toruniu, PKS w Kołobrzegu, PKS w Prudniku

2005 – PKS w Gorlicach, PKS w Bielsku Podlaskim

2006 - Dunn-Line Polska (dawny PPKS Gdynia)

2007 – PKS w Kętrzynie

W roku 2009 firma wygrała 10-letni przetarg na świadczenie usług miejskiego transportu pasażerskiego w Grudziądzu.

W dniu 4 maja 2010r. nastąpiło połączenie spółki Veolia Transport Sp. o.o., jako spółki przejmującej, na podstawie art. 494 par. 1 k.s.h (dawna nazwa Veolia Transport Warszawa) z pozostałymi spółkami operacyjnymi Grupy. Obecnie działalność operacyjną prowadzimy w Polsce jako jedna spółka z oddziałami w Kołobrzegu, Tczewie, Węgorzewie, Kętrzynie, Bielsku Podlaskim, Toruniu, Grudziądzu, Chełmnie, Kędzierzynie-Koźlu, Prudniku, Sanoku, Ustrzykach Dolnych, Brzozowie, Mielcu, Sędziszowie Małopolskim, Łańcucie.

W czerwcu 2013r. staliśmy się częścią Grupy Arriva, która świadczy usługi transportu pasażerskiego w 15 krajach Europy (Czechy, Chorwacja, Dania, Hiszpania, Holandia, Malta, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Polska, Portugalia, Serbia, Węgry, Włochy, Wielka Brytania).
_____________________________________________________

Czwarta przesyłka od: TWINCAPS 

Co dostałam? :)

*  11 x TWIN CAPS – 2 PRZYKRYWKI
* UlotkaTWIN CAPS – 2 PRZYKRYWKI
Nasz produkt TWIN Caps to uzupełnienie tego, czego puszce brakuje – 2 przykrywki, którymi możesz zakryć puszkę w aucie, na plaży czy po prostu kiedy chcesz zrobić przerwę. Pasują zarówno do puszek typu Cola, jak i małych z napojami energetycznymi. Zakrywając puszkę naszym TWIN Caps zabezpieczasz ją przed:

wygazowaniem
zabrudzeniem (np. piaskiem na plaży)
owadami – np. osami (ważne dla uczulonych)
wylaniem – np. w aucie
Kształt przykrywki pozwala łatwo otworzyć nią puszkę, chroniąc paznokcie. TWIN Caps wykonany jest z trwałego atestowanego materiału, dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

BRELOK
Po złożeniu przykrywki tworzą na powrót brelok TWIN Caps. Jak każdy brelok, TWIN Caps połączony z krótką smyczą, łańcuszkiem i karabińczykiem tworzy funkcjonalny i sympatyczny gadżet, który można nosić przy kluczach, telefonie, w torebce lub po prostu mieć go pod ręką w samochodzie, szufladzie kuchennej, przy grillu czy na plaży.

OTWÓRZ, ŁYKNIJ, ZAKRYJ

Dziękuję :)

5 komentarzy:

  1. Gratuluje super przesyłek i paczek

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :) Energylandia "rzut beretem" ode mnie można powiedzieć, a nie pomyślałem, żeby do nich napisać, hehe :D
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń