piątek, 22 lipca 2016

2 koperty :)

Pierwszą przesyłkę otrzymałam od:  SCHEDPOL - KLIK

W kopercie znalazłam: 
* Koszulkę
* Informator
* DługopisO PRZEDSIĘBIORSTWIE: 


SCHEDPOL to Spółka, założona przez braci Stefana i Henryka. Działa na rynku od 1981 roku, ceni sobie polskie tradycje i polski kapitał. Wspólny wysiłek i ciągłe nakłady w nowoczesne technologie, pozwoliły na ugruntowanie mocnej pozycji na rynku oraz zdobycie doświadczenia w różnych branżach produkcyjnych (między innymi: sanitarnej, budowlanej, meblarskiej).
W branży sanitarnej Firma SCHEDPOL jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych jak i akrylowych, oraz wyrobów akrylowych takich jak wanny i brodziki wytwarzane w innowacyjnych technologiach "Stabilsound ®" oraz "Stabilsound Plus ®".
Myśląc o jakości naszych produktów bierzemy pod uwagę przede wszystkim ich funkcjonalność, praktyczność, niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Równie istotne są dla nas takie ich cechy jak ekskluzywność, estetyczność oraz zgodność z normami przy zachowaniu relatywnie niskich cen sprzedaży.
Kładziemy ogromny nacisk na to, aby każdy produkowany wyrób, zanim trafi do rąk naszego Klienta - podlegał badaniom jakości na wszystkich szczeblach produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz starania naszych konstruktorów zaowocowały stworzeniem produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Potwierdzeniem jakości są liczne certyfikaty zgodności naszych produktów z normami polskimi oraz europejskimi.
MISJA FIRMY: 
,, Nowoczesne technologie oraz najwyższa jakość wytwarzania i standardów obsługi - to klucz do pełnego zadowolenia i bezpieczeństwa naszych Klientów. "

ZAPRASZAM NA STRONĘ!! - KLIK


Drugą kopertę otrzymałam od: HUMANSOFT 

W kopercie znalazłam: 
* Teczkę
* 2 notesy
* 2 długopisy
* Smycz 


2 komentarze: