wtorek, 15 sierpnia 2017

Nowe przesyłki :)

1. MUZEUM FILUMENISTYCZNE w Bystrzycy Kłodzkiej.

" O muzeum - Od ponad 50 lat muzeum zajmuje się pozyskiwaniem, zabezpieczaniem, naukowym opracowywaniem i eksponowaniem obiektów związanych z historią niecenia ognia oraz historią regionu. Główny trzon kolekcji muzealnej stanowią przedmioty służące do niecenia ognia, min.: zapalniczki lontowe, benzynowe, gazowe, elektryczne, chemiczne, krzesiwa metalowe i skałkowe oraz opakowania i etykiety zapałczane z Polski, a także krajów Europy i całego świata. "

A co dostałam? :)
* 5 pocztówek
* Magnes
* Krzesiwo z kompasem
* Torbę/torebkę
* Foldery/informatory
* Mapę
* Etykiety i opakowania zapałczane 


________________________________

2. POWIAT GOŁDAPSKI

* 3 pocztówki
* Długopis

Powiat gołdapski – powiat w Polsce (województwo warmińsko-mazurskie) utworzony w 2002 w wyniku podziału powiatu olecko-gołdapskiego. Jego siedzibą jest miasto Gołdap. Powiat od strony północnej graniczy z obwodem kaliningradzkim, od wschodu z powiatem suwalskim (województwo podlaskie), od południa z powiatem oleckim i giżyckim, a od zachodu z powiatem węgorzewskim. Do końca 2001 teren obecnego powiatu był podzielony pomiędzy powiaty: olecko-gołdapski (gminy: Gołdap i Dubeninki) oraz powiat giżycki (gmina Banie Mazurskie). "
________________________________

3. GMINA GIDLE

* Folder
* Mapa

" Gidle – gmina wiejska w województwie łódzkim, w powiecie radomszczańskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie częstochowskim.
Siedziba gminy to Gidle.
Według danych z 30 czerwca 2014 gminę zamieszkiwało 6360 osób.
Za Królestwa Polskiego gmina Gidle należała do powiatu nowo-radomskiego w guberni piotrkowskiej. 31 maja 1870 do gminy przyłączono pozbawione praw miejskich Pławno. "
________________________________

4. CIT ŁÓDŹ

* Informatory 

________________________________

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PRZESYŁKI :)


1 komentarz: