piątek, 4 sierpnia 2017

Ekstra koperta :D

Dzisiaj dostałam jedną przesyłkę od -

1.BADGE4U
* Dużo magnesów !
* Dużo przypinek !
* Zakładka magnetyczna
* Produkty/akcesoria do telefonu, czyściki i inne (zdj.)
* Wieszaczek
* Identyfikator

BADGE4U - " Nasza firma od 1992 roku produkuje znaczki okolicznościowe, breloki i identyfikatory. Oferujemy również urządzenia i komponenty do ich produkcji.
Znaczki okolicznościowe (button, badges) to od kilku lat dobrze znany w Polsce element reklamy i marketingu. Trudno przecież sobie dzisiaj wyobrazić jakiekolwiek wybory prezydenckie lub parlamentarne bez znaczków w klapach członków sztabu wyborczego i sympatyków.
Noszą je członkowie klubów sportowych, uczestnicy wycieczek, rajdów i pielgrzymek, goście wszelkiego rodzaju imprez. Nasze znaczki znakomicie zdają egzamin w kampaniach reklamowych i akcjach promocyjnych, szczególnie tam gdzie nie można zabrać z sobą transparentów, billboard'ów lub plakatów. Naszą ofertę poszerzyliśmy o dwa nowe produkty do smartfonów: czyścik do telefonu i stoper do telefonu.
Zdobyliśmy certyfikaty jakości i środowiska ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004, który jest najlepszę gwarancją, że nasze usługi spełniają najwyższe wymagania. Proces zdobywania cerftyfikatów ISO wiąże się z przestrzeganiem bardzo ścisłych kryteriów i przejścia auditów oraz egzaminów. Certyfikacja skupia się szczególnie na standardach świadczonych usług, procesów wewnętrznych. podejścia do klienta, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawowymi, wykonawczymi i innymi wymogami środowisk "

Chciałam bardzo podziękować za przesyłkę. Magnesy, przypinki bardzo wzbogaciły moją kolekcję. 
Są przepiękne :)

1 komentarz: