sobota, 12 sierpnia 2017

4 przesyłki :)

1. Pierwsza przesyłka od PRZYPINKI.PL


" Biuro firmy mieści się w Poznaniu - stolicy Wielkopolski.
Już od ponad 19 lat trudnimy się produkcją gadżetów pamiątkowych, dyplomów i zaproszeń. Zaspokajamy w tym zakresie głównie potrzeby jednostek gmin, powiatów, województw, domów kultury, mzueów, bibliotek, stowarzyszeń oraz innych podmiotów, zajmujących się organizacją imprez. Obsłużyliśmy setki szkół i przedszkoli. W gronie naszych klientów są również liczne przedsiębiorstwa, w tym wiele agencji reklamowych.
Dołożyliśmy wielu starań, aby jakość naszych wyrobów stała na najwyższym poziomie, dbając jednocześnie o atrakcyjność cen. Dzięki temu udało nam się pozyskać szerokie grono stałych odbiorców - początkowo głównie z terenu Wielkopolski, a obecnie z całej Polski oraz licznych innych państw Unii Europejskiej
Nasi partnerzy chwalą sobie pomysłowość i precyzję tworzących dla nas grafików. Doceniają również rzetelność wykonania oraz terminowość dostaw. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych programów graficznych bez trudu udaje nam się zaproponować produkt odpowiadający nawet najbardziej wybrednym gustom. Korespondencja za pomocą poczty elektronicznej e-mail oraz intuicyjna galeria na naszej witrynie pozwalają naszym odbiorcom ocenić projekt, zanim przystąpimy do jego realizacji.
Koty w worku - to już przeszłość! Przynajmniej dla partnerów Agencji Reklamowej SPOKO."

* Duuuuużo przypinek! :)


Bardzo dziękuję za przypinki, są bardzo fajne. ;)
Chyba zainwestuje w zakup tablicy korkowej, żeby sobie wszystkie przypinki przypiąć :D
____________________________

2. Pocztówka od Mateusza z Wenecji :)


3. Pałac Sulisław

* Notes
* Smycz
* Ołówek
* Długopis
* 5 pocztówek 

" Zamek Sulisław jest pierwszym w Polsce SPA, które w swojej ofercie posiada pełną gamę zabiegów Ajurwedy wykonywanych pod okiem lekarzy ze Sri Lanki. Zamek oferuje noclegi w pokojach dwuosobowych, wyżywienie zgodne z zaleceniami dr Ajurwedy oraz szereg masaży i innych zabiegów. 

SPA składa się z 5 gabinetów zabiegowych, wyposażonych w stoły do masażu, sauny i natryski. Sauna fińska oraz rzymska pomagają rozgrzać ciało pacjentów przed zabiegami. Do dyspozycji gości jest basen oraz oferta zajęć rekreacyjnych i jogi. "
____________________________

4. UM Cieszyn

* Mapa
* 4 naklejki
* Przypinka
* 8 pocztówek 

" Cieszyn  – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba władz powiatu cieszyńskiego.
Dzieje Cieszyna sięgają IX w. i wiążą się z grodem słowiańskiego plemienia Golęszyców. Lokacja miasta nastąpiła około 1220 r. Od końca XIII w. było ono centrum księstwa cieszyńskiego. 
Współczesne administracyjne pojęcie „miasto Cieszyn” odnosi się do prawobrzeżnej części, stanowiącego pod względem przestrzennym i społecznym jedną całość, ośrodka miejskiego, którego część lewobrzeżna należy do Czech i nosi oficjalną nazwę Czeski Cieszyn. W przeciwieństwie do Czeskiego Cieszyna, dzielnice prawobrzeżne są dzisiaj jednolite etnicznie – ponad 96% ludności deklaruje narodowość polską. Charakterystyczna jest natomiast różnorodność religijna z wyznaniami rzymskokatolickim i luterańskim jako dominującymi.

Według danych na 1 stycznia 2013 r. polski Cieszyn liczy 36 119 mieszkańców, jego powierzchnia wynosi natomiast 28,61 km². Wspólnie obie części miasta zamieszkiwane są przez 60,5 tys. osób i zajmują 63 km²."
____________________________

Dziękuję wszystkim za wszystkie przesyłki :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz