piątek, 16 września 2016

Z TEGO TYGODNIA :)

1. WPEC - LEGNICA SPÓŁKA AKCYJNA 

* 2 książeczki
* 2 kolorowanki
* 2 notesy
* 2 poradniki 
* 2 dłu gopisy
* List
* Kalendarz
* Latarkę
* Portfel
* Wizytownik 
* Linijkę z kalkulatorem 

WPEC - synonim wiarygodności i jakości gospodarczej

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. – jedno z największych przedsiębiorstw ciepłowniczych na Dolnym Śląsku - funkcjonuje na rynku od 1976 r. Działalność Spółki skoncentrowana jest wokół przesyłu, dystrybucji, produkcji i obrotu energią cieplną. Firma obecna jest w 7 dużych dolnośląskich miastach: Legnicy, Lubinie, Głogowie, Chojnowie, Chocianowie, Ścinawie i Złotoryi.

Od grudnia 2009 roku właścicielem WPEC jest lubińska Spółka „Energetyka”, należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Od tego czasu przedsiębiorstwo prowadzi  intensywną politykę inwestycyjną, mającą na celu zdecydowaną poprawę infrastruktury sieciowej. Na przestrzeni ostatnich trzech lat firma przeznaczyła na ten cel ok. 72 mln zł.

WPEC posiada szereg nagród i wyróżnień, a wśród nich Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (2011, 2012 i 2013), Gazelę Biznesu (2011 i 2012), Certyfikat Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom  po 45 roku życia (2010) oraz Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play (2011, 2012, 2013, 2014 i 2015).

_________________________________________________

2. KULCZYK INVESTMENTS

* Podkładka z klipsem
* 3 teczki
* 5 ołówków
* Zakładki
* Spinki biurowe

Kim jesteśmy?

  jest międzynarodową grupą inwestycyjną specjalizującą się
w inicjowaniu i realizowaniu transakcji na światowych rynkach o największym potencjale. Kluczowe dla spółki sektory to: energetyka, przemysł chemiczny, infrastruktura i surowce mineralne. Grupa od 1991 roku aktywnie bierze udział w transformacji polskiej gospodarki. Kulczyk Investments to jedyna firma z polskim rodowodem działająca globalnie. Inwestujemy długoterminowo. Koncentrujemy się na transakcjach, do których wnosimy wartość dodaną: znajomość lokalnych realiów, kontakty, wiedzę na temat gospodarek w dobie transformacji oraz dostęp do własnych źródeł finansowania.

Firma ma siedzibę w Luksemburgu.

Cele biznesowe

Celem Kulczyk Investments jest wypracowanie ponadprzeciętnych zwrotów
z inwestycji poprzez tworzenie wartości dodanej we wszystkich realizowanych przedsięwzięciach biznesowych.

Strategia

Specjalizujemy się w inicjowaniu i prowadzeniu projektów inwestycyjnych o ponadprzeciętnej stopie zwrotu na najbardziej obiecujących rynkach. Nasze kluczowe sektory to: energetyka, przemysł chemiczny, infrastruktura i surowce mineralne. Przekształcamy spółki w liderów swoich rynków i sektorów.

_________________________________________________

3. GALEO GRUPA

* 2 naklejki
* Notes
* Informator
* Smycz
* Długopis

Galeo Grupa to firma działająca na rynku mediów od 2005 roku, jedna z czołowych agencji świadczących usługi w zakresie kreacji stron internetowych, systemów e-commerce, aplikacji web-owych oraz promocji w internecie. Powstała na bazie doświadczonych projektantów i programistów. Od początku istnienia udało nam się zrealizować kilkaset projektów dla ponad 200 Klientów. Nasza oferta z biegiem czasu została poszerzona o pozycjonowanie stron (promocję serwisów), identyfikację wizualną (projektowanie logotypów i ksiąg znaku oraz wielu innych elementów) jak również projektowanie DTP do druku np. katalogów, reklam prasowych, kalendarzy. Uzupełnieniem naszej oferty jest usługa dotycząca obsługi sprzedaży w internecie (sklepy internetowe), utrzymywanie stron naszych klientów (hosting) oraz zaopatrzenie w specjalistyczne oprogramowanie i sprzęt komputerowy.
Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie. Ciągle podnosimy poprzeczkę i dążymy do realizacji wyznaczonych nam celów. Staramy się, aby każdy nowy projekt był inny i w pełni zadowalał Klienta.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO:

 • kompleksowe projektowanie stron internetowych - serwisy, strony i wizytówki www
 • profesjonalne tworzenie stron www dostosowujących się do wielkości ekranu urządzenia końcowego (laptop, smartfon, monitor, tablet, netbook, czytnik e-booków itp.)
 • budowa sklepów internetowych wraz z opieką techniczną
 • tworzenie aplikacji internetowych o dowolnej specyfikacji zadanej przez Klienta
 • administracja stronami www
 • pomoc techniczna w zakresie funkcjonowania strony www (opieka nad serwisem www)
 • sprzedaż oprogramowania ochrony antywirusowej i zarządzania
 • pozycjonowanie SEO serwisów internetowych w wyszukiwarkach
 • hosting stron i serwisów na własnych serwerach
 • projekty graficzne i DTP do wydruków ulotek, plakatów i wielkoformatowe
 • opracowywanie identyfikacji wizualnej firmy (od logotypu, po duże elementy oznakowania firmy)
_________________________________________________

4 . ZAMEK MOSZNA

* 4 pocztówki
* 2 zakładki
* 2 magnesy

Zamek Moszna

Zamek Moszna jest jednym z najpiękniejszych zamków w Polsce. Położony jest na Opolszczyźnie w miejscowości Moszna, która znajduje się w połowie drogi z Krapkowic do Prudnika. Według jednych źródeł nazwa wsi pochodzi od słowa moszna - w topografii oznaczającego dolinę, natomiast inne źródła informują, iż nazwa wsi związana jest z rodziną Moschin, która w XIV wieku przybyła w tę okolicę. Zamek Moszna w przeszłości należał do rodu Tiele-Wincklerów, a od roku 1972 aż do 2013, w jego murach swoją działalność prowadziło Centrum Terapii Nerwic.

Moszna położona jest na szlaku komunikacyjnym łączącym Prudnik z Krapkowicami. Nazwa wioski pochodzi prawdopodobnie od nazwiska Moschin, rodziny przybyłej do parafii Łącznik w XIV wieku. Jak głosi legenda, Moszna w średniowieczu należała do Zakonu Templariuszy. W roku 1679 właścicielami Mosznej była rodzina von Skall. W 1723 roku po śmierci właścicielki Urszuli Marii von Skall, wieś przeszła w ręce jej kuzyna nadmarszałka dworu Fryderyka Wielkiego - Georga Wilhelma von Reisewitz. Z tego okresu pochodzi pałac - środkowa część dzisiejszego zamku. W roku 1771 rodzina von Reisewitz straciła Moszną, a majątek został zakupiony na licytacji przez Heinricha Leopolda von Seherr-Thossa - którego rodzina posiadała również na własność zamek i dobra w niedalekiej Dobrej. W 1853 roku Karl Gotthard Seherr-Thoss sprzedał Mosznę Heinrichowi von Erdmannsdorfowi, który zbył ją w 1866 roku Hubertowi von Tiele-Winckler z Miechowic. Jego syn Franz Hubert był pomysłodawcą i budowniczym zamku, wzniesionego po tym, jak w 1896 roku częściowo spłonął barokowy pałac.

 _________________________________________________

5 . STRYKÓW 

* 3 Pocztówki

Stryków – gmina miejsko-wiejska w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie łódzkim.
Siedziba gminy to Stryków.
Według danych z 31 grudnia 2007 r. gminę zamieszkiwały 12 203 osoby.
Dawniej obszar obecnej gminy Stryków był podzielony na 4 odrębne jednostki: miasto Stryków oraz gminy Niesułków, Bratoszewice i Dobra.

_________________________________________________

6. KUBA PRZYGOŃSKI

* Zdjęcie z autografem 
* 3 naklejki

_________________________________________________  

7. POCZTÓWKA Z FINLANDII 


_________________________________________________

DZIĘKUJĘ BARDZO !!!

1 komentarz: