sobota, 10 września 2016

Przesyłkiii :)

1. ROMET

* Torba
* Zeszyt
* 2 długopisy
* Naklejki
* Cukierki
           

Arkus & Romet Group Sp. z o.o. lider jednośladów w Polsce oraz uznany partner biznesowy na świecie. Producent koncentruje również uwagę Klientów Europy Zachodniej. Znacząca, bo ponad 50% wielkość ogólnej produkcji trafia na rynki zagraniczne: Niemiec, Belgii, Holandii czy Anglii. Fakt ten jest dowodem na atrakcyjność i uznaną jakość produktów.

Producent aktywnie reaguje na zmiany dokonujące się w Polsce i na świecie. Prowadzone inwestycje, rozwój nowych działów i produktów, systematycznie orientują na własną, przejrzystą politykę: kierunek jakości i pracy nad produktem oraz przygotowania optymalnej dla Klienta oferty. Arkus & Romet Group to stabilna firma, która zmierza ku nowym horyzontom rozwoju, zakorzeniona jednocześnie głęboko w polskiej tradycji.

Statuetka Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji za promowanie wysokiej jakości wyrobów oznaczonych znakiem bezpieczeństwa. 
Prestiżowe wyróżnienia branżowe: Zwycięstwo produktu roku 2006 w kategorii dziecięcej, Arkus Delta Elf 12 City. Arkus & Romet Group znalazła się w rankingu marek przyszłości przeprowadzonym przez Businessman Magazine. Została dostrzeżono w kategorii marek, które bądź zaskoczyły rynek odważnymi działaniami, bądź też w niezwykle skuteczny sposób utrwalają i rozbudowują swoją pozycję nie tylko na rynku polskim, ale i za granicą.

___________________________________________________

2. TUBĄDZIN

* Notes
* 2 długopisy

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.
Bogaty asortyment Grupy Tubądzin tworzą obecnie cztery marki: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Każda z nich wprowadza własne, wyodrębnione linie produktów i kolekcje. Ich zróżnicowanie pod kątem stylu, wzornictwa, rozmiaru i zastosowań, pozwala klientom na pełną swobodę aranżacji.
Marka Tubądzin jest propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń, która pozwala skutecznie się wyróżnić. W skład marki wchodzi aż pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach, Pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm, Majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego oraz autorska submarka Tubądzin – kreacja Maciej Zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody.

___________________________________________________

3. GMINA IŁÓW

* Pocztówki 

Teren gminny obejmuje 128,5 km2 i zamieszkały jest przez ok. 6300 mieszkańców. Gospodarka gminy Iłów opiera się głównie na rolnictwie ze specjalizacją w uprawie zbóż, roślin pastewnych, owoców i warzyw, ziół, hodowli bydła i trzody chlewnej. Funkcjonuje tu także przemysł rolno-przetwórczy. Odpowiednie warunki glebowe, korzystne warunki środowiskowe w zakresie czystości gleb i powietrza stwarzają warunki do uprawy rolnej i hodowli. Powoduje to, że teren gminy jest idealnym miejscem do lokalizacji zakładów przemysłowych wymagających czystego powietrza i przemysłów wysokich technologii.

___________________________________________________

4. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

* Kartka
* Długopis
* Smycz
* Karteczki

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II jest najstarszą uczelnią Lublina i jednym z najstarszych uniwersytetów w Polsce.

Powstał w 1918 r. z inicjatywy ks. Idziego Radziszewskiego, który został pierwszym rektorem. Od początków istnienia zadaniem Uczelni jest służba Bogu i Ojczyźnie - Deo et Patriae.

W ciągu swojej prawie 100-letniej historii KUL stał się jednym z najważniejszych ośrodków myśli katolickiej, który wpływał na kształt nauki i kultury polskiej, zyskując szerokie uznanie w kraju i zagranicą.

KUL dziś jest Uczelnią otwartą na cywilizacyjne i naukowe wyzwania współczesności. Obok teologii, filozofii, nauk społecznych, prawnych i humanistycznych rozwijane są nauki matematyczne i przyrodnicze, by przygotować studentów do pełnej i odpowiedzialnej pracy dla dobra Ojczyzny i Kościoła.

___________________________________________________

5. ALICJA CHYBICKA

* Ołówek
* Zakładka
* Pocztówka

Alicja Paulina Chybicka z domu Opolska (ur. 10 maja 1951 w Wałbrzychu) – polska lekarka, profesor nauk medycznych, profesor zwyczajny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.Senator VIII kadencji, posłanka na Sejm VIII kadencji.         .             

                                     ___________________________________________________

D Z I Ę K U J Ę :)                                                                                                              

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz