czwartek, 30 stycznia 2014

CRYSTAL CITY-wspaniały sklep z prezentami!

Chciałam wam napisać troszkę o sklepie CTYSTAL CITY i pochwalić się tym, że nawiązałam z nim współprace. Jestem szczęśliwa.
KLIK.Od producenta:

Świadczymy usługi grawerowania laserem 3D wewnątrz szkła kryształowego. Wykonujemy w tej technologii gadżety reklamowe, trofea sportowe oraz pamiątki okolicznościowe. Uwiecznimy wewnątrz szklanej statuetki, bez naruszania jej powierzchni, dowolną kompozycję 2D lub 3D. Wygrawerowanym obrazem może być zarówno zdjęcie, jak również model maszyny, budynku czy też logo firmy.

Troszkę ode mnie:

Crystal City to sklep, który ma w swojej ofercie sporo statuetek szklanych. 
Statuetki wykonywane są w technologii grawerowania laserem 3D i są z bezbarwnego szkła.

Najważniejsze informacje o grawerowaniu 3D: 

Proces grawerowania 3D polega na skupieniu wiązki lasera wewnątrz obrabianej bryły szklanej powodującego w środku mikropęknięć. Setki tysięcy tych mikropęknięć pozwalają na otrzymanie wspaniałego efektu w postaci „zatopionego” w bryle zdjęcia lub trójwymiarowego przedmiotu. Efekt jest zdumiewający! 
Grawerowanie statuetek 3D przy użyciu lasera 3D rozpoczyna się od przygotowania komputerowego modelu obiektu wybranego przez nas (np. kwiatu, budynku, pojazdu). Następnie jest on przekształcany w listę koordynatów odzwierciedlających obraz 3D, którą laser 3D uwiecznia w szklanej statuetce. Statuetki 3D powstają: od pomysłu, przez projektowanie, grawerowanie i wysyłkę. 

TAK WŁAŚNIE TE PIĘKNE STATUETKI POWSTAJĄ:Statuetki na tej stronie są po prostu urocze, czarujące i oryginalne, a na prezent idealne! Co najważniejsze znajdziemy taką statuetkę dla każdego i na każdą okazję:

* Dla Niej, dla Niego, dla mamy, dla taty, dla wujka, dla dziadków.
* Na rocznicę, na chrzciny, na prezenty ślubne, na dzień Kobiet, na Walentynki, na Pierwszą Komunię Świętą i na Boże Narodzenie.

Jeszcze raz zapraszam do odwiedzenia strony sklepu: KLIK
I do polubienia na fb: KLIK

A w najbliższym czasie spodziewajcie się dwóch kolejnych notek na moim blogu o dalszym ciągu współpracy z tym sklepem! 


1 komentarz: