poniedziałek, 26 marca 2018

Nowości ;)

Ostatnio coś w końcu wpadło!! :) 

1. WINEO 

* Okulary
* Metrówka

Międzynarodowa firma Windmöller, producent paneli podłogowych WINEO prezentuje nowoczesne, wysokiej jakości podłogi w ponad 70 krajach na całym świecie. Jako wschodnio-westfalska rodzinna firma zwraca szczególną uwagę, aby markę WINEO kojarzono z doskonałą jakością, nowoczesnym designem oraz niezawodnym serwisem.

Modne, estetyczne podłogi WINEO mogą być stosowane w domach, jak również w pomieszczeniach publicznych: w administracji, biurach, restauracjach, żłobkach i szkołach, w sklepach i na targach oraz w pomieszczeniach służby zdrowia. Spełniające każde wymagania, łączące w sobie dwie cechy: nowoczesny design oraz funkcjonalność. Trwałe, łatwe do czyszczenia, trwałe. Takie są produkty marki WINEO. 
_____________________________

2. GÓRZNIEŃSKO-LIDZBARSKI PARK KRAJOBRAZOWY

* Informatory
* 4 pocztówki 

Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy – park krajobrazowy utworzony w 1990 na pograniczu trzech województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.
Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy zajmuje powierzchnię 27764,3 ha, w tym: 13901,5 ha położonych w województwie kujawsko-pomorskim, 8632,7 ha położonych w województwie warminsko-mazurskim oraz 5230,1 ha położonych w województwie mazowieckim. Cały obszar Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego znajduje się w granicach obszaru funkcjonalnego „Zielone Płuca Polski”.
_____________________________

3. GS1

* Informator/gazeta
* Odblask
* Długopis

GS1 – międzynarodowa organizacja z siedzibą w Brukseli (Belgia) i w Princeton (USA), która zarządza systemem GS1 w skali świata. Na poziomie krajowym za administrowanie odpowiedzialne są tzw. organizacje krajowe GS1. Wszyscy użytkownicy Systemu GS1 są aktywnie wspierani przez krajowe organizacje, które informują, szkolą i doradzają w zakresie wdrażania standardów. Organizacje krajowe tworzą również fora współpracy dla użytkowników, umożliwiając im wzajemną wymianę doświadczeń oraz aktywny udział w tworzeniu standardów. W ofercie GS1 znajduje się m.in doradztwo przy wdrożeniu etykiety logistycznej GS1, weryfikacja jakości kodów, audyt traceability, czy rejestracja LEI.

Polska dołączyła do organizacji GS1 w 1990 roku, a jej siedziba mieści się w Poznaniu. Do 2005 funkcjonowała pod nazwą Centrum Kodów Kreskowych, a obecnie jako GS1 Polska.

GS1 to też międzynarodowy system standardów i rozwiązań biznesowych, tworzonych z inicjatywy i pod przewodnictwem przedsiębiorstw. Jest systematycznie rozwijany od momentu swojego powstania, tj. od 1973 r. Standardy GS1 stanowią uzgodnione zasady i wytyczne, które w jednolity sposób są stosowane przez podmioty w celu usprawnienia operacji w łańcuchach dostaw w wielu branżach.
_____________________________

4. GMINA KRASICZYN 

* Płyta
* Magnes
* Długopis

Krasiczyn – gmina wiejska w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie przemyskim.
Siedziba gminy to Krasiczyn.
Według danych z 30 czerwca 2004 gminę zamieszkiwało 4758 osób.
Z dniem 1 stycznia 2010 gmina pomniejszyła się o obszar miejscowości Kruhel Wielki, która została włączona do Przemyśla.
_____________________________

5. GMINA CZŁOPA 

* 4 pocztówki

Człopa – gmina miejsko-wiejska położona w południowej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie wałeckim. Siedzibą gminy jest miasto Człopa.
Według danych z 31 grudnia 2016 r. gmina miała 5032 mieszkańców.
Miejsce w województwie (na 114 gmin): powierzchnia 10., ludność 78.
_____________________________

6. Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu"

* Mapa
* Długopis
* Zapach samochodowy 

_________________________________________

7. MUZEUM WARSZAWY

* 3 zeszyty/notesy
* Spinki
* Smycz
* Zakładki 

Muzeum Warszawy zostało powołane w 1936 roku. Jego siedzibą główną jest 11 zabytkowych kamienic na Rynku Starego Miasta, wpisanych od 1980 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Muzeum Warszawy to także 8 oddziałów: Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Woli, Centrum Interpretacji Zabytku, Muzeum Farmacji, Muzeum Drukarstwa, Korczakianum, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry i Muzeum Ordynariatu Polowego.
Od 80 lat misją Muzeum Warszawy jest gromadzenie, przechowywanie, opracowywanie i udostępnianie zbiorów związanych z Warszawą. Prowadząc działalność wystawienniczą, badawczą, wydawniczą, edukacyjną oraz kulturalną, muzeum towarzyszy odbiorcom w poznawaniu fenomenu Warszawy.
Od 2014 r. trwa projekt OdNowa, obejmujący modernizację, konserwację i digitalizację zabytkowych obiektów muzeum, a także realizację nowej wystawy głównej. Uroczyste otwarcie Muzeum Warszawy w nowej odsłonie miało miejsce w dniach 26-28 maja 2017 roku.
_____________________________

Wszystkim dziękuję bardzo!! :D


4 komentarze:

 1. Pamiętam jak kiedyś byłem w Krasiczynie - bardzo piękny zamek i zdecydowanie godny obejrzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie drobne prezenty, a zawsze cieszą. Można zacząć kolekcjonować te wszystkie długopisy reklamowe co się dostało. :) Swoją drogą, to ciekawy pomysł na promocję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne gadżety. Kolekcjonowanie takich przeróżnych prezentów to naprawdę świetne zajęcie. Sama uwielbiam długopisy z logo i zbieram je jak tylko mam okazję. Swoją drogą to też świetny sposób na reklamę, bo zawsze pisząc takim długopisem zwracam uwagę na firmę, której nazwa na nim jest. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. sporo tego :D świetne okularki :D

  OdpowiedzUsuń